Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Бізнес-реєстратор завжди йде назустріч своїм клієнтам. Саме тому ми випрацювали та пропонуємо послугу дистанційної он-лайн реєстрації.

Якщо Вам потрібно зареєструвати ТОВ, СПД, або ж провести реєстрацію корпоративних змін – Вам не обов’язково їхати до нас в офіс або до нотаріуса. Ми самі підготуємо всі документи, приїдемо до Вас в офіс для їх підписання та доставимо вже готові зареєстровані документи.

Вам потрібно лише надіслати нам потрібну інформацію та знайти час, щоб підписати потрібні документи в себе в офісі.

Для реєстрації ТОВ під ключ потрібна наступна інформація:

  • бажана назва (ми перевіримо можливість її використання, і у випадку неможливості запропонуємо альтернативи);
  • юридична адреса (або побажання знайти віртуальний офіс);
  • розмір статутного капіталу, розподіл часток засновників;
  • паспортні дані засновників: ПІБ, серія, № паспорта, місце реєстрації (прописки) (індекс, область, район, місто (село), район міста, вулиця, будинок, квартира), ідентифікаційний номер (або ж можете надіслати нам скан-копії паспорта та коду);
  • дані директора: ПІБ, серія, № паспорта, місце реєстрації (прописки), якщо змінювалось, то старе і нове (індекс, область, район, місто (село), район міста), ідентифікаційний номер (або ж можете надіслати нам скан-копії паспорта та коду);
  • види діяльності, які плануєте здійснювати;
  • інша інформація (обмеження повноважень директора, особливості повноважень загальних зборів, особливості відчуження часток тощо) за бажанням.

Якщо у Вас виникають запитання щодо врегулювання відносин між учасниками у статуті, визначення обмеження повноважень директора, прав засновників чи щодо інших корпоративних моментів, ми надамо вичерпну консультацію по всіх питаннях та підготуємо установчі документи відповідно до Ваших побажань.

Після отримання необхідної інформації ми підготуємо проекти документів та надішлемо Вам на узгодження. Після цього погодимо зручний для Вас час для підписання документів. Нотаріус та наш фахівець самостійно приїдуть до Вас в офіс в зазначений час. Реєстрація нового підприємства займе близько тижня. А після здійснення реєстрації наші фахівці доставлять Вам потрібні документи.

Стосовно реєстрації СПД (ФОП), реєстрації корпоративних змін Ви можете надіслати нам запит і наші фахівці зв’яжуться з Вами та нададуть перелік необхідної інформації для тої чи іншої дії.

Послуга он-лайн реєстрації гарантовано працює для Києва. В інших містах потрібен виїзд до нотаріуса.

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua