Шановні відвідувачі!

Раді Вас вітати на нашому ресурсі – Бізнес-реєстратор.

Це спеціалізований проект провідної київської юридичної компанії «Санкам» по корпоративній тематиці, зокрема реєстрації ТОВ,реєстрації СПД, проведенню корпоративних змін та ліквідації підприємств.

Хочемо звернути увагу, що ми не просто компанія, яка займається виключно реєстраційними діями. Протягом багатьох років фахівці нашої компанії активно допомагають нашим клієнтам вирішувати найскладніші питання в корпоративній сфері. Наші юристи мають великий досвід роботи з крупними українськими підприємствами, а також з іноземними компаніями з Росії, Німеччини, Польщі, Фінляндії, Нідерландів.

Ми супроводжуємо всі та будь-які корпоративні процедури, починаючи від реєстрації зміни видів діяльності, а закінчуючи проведенням злиттів та поглинань, здійсненням інших реорганізацій та супроводженням діяльності акціонерних товариств.

Ресурс Бізнес-реєстратор більшою мірою спрямований на сегмент надання реєстраційних послуг з відповідною ціновою політикою. Основна його мета – забезпечити клієнтів детальною інформацією про послуги компанії в сфері корпоративного права.

Ми проводимо реєстрацію суб’єктів господарювання всіх форм власності: приватні підприємстватовариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства, фізичні особи – підприємці, представництва іноземних компаній тощо. Також наша компанія супроводжує всі можливі корпоративні зміни: директора, адреси, реєстрація філій тощо.

Окрім простого проведення реєстраційних дій наші юристи готові проконсультувати Вас по всіх питаннях ведення бізнесу та оптимального вирішення корпоративних питань. Ми допоможемо обрати найвигіднішу форму господарювання для Вашого бізнесу та оптимізувати оподаткування.

При виникненні конфліктів Бізнес-реєстратор завжди готовий допомогти у їх вирішення на користь клієнтів як в досудовому порядку, так і в суді.

Протягом тривалого часу ми працюємо над розширенням партнерської мережі. На сьогоднішній день наші представництва діють в таких містах як Київ, Чернігів та область, Славутич, Ірпінь, Біла Церква. Окрім того ми постійно розширюємо територію надання послуг.

На даному веб-ресурсі Ви маєте можливість ознайомитись з основним переліком наших послуг. Якщо Ви не знайшли те, що Вас цікавить, це зовсім не означає, що ми не зможемо Вам допомогти. На жаль, складно відобразити відразу всі моменти, що можуть виникати в діяльності підприємства. Тому зателефонуйте нам або відправте запит електронною поштою і наші фахівці поінформують Вас про можливі шляхи вирішення Вашого питання.

Також на ресурсі Ви можете знайти інформацію про державних реєстраторів міста Києва, переглянути та завантажити форми реєстраційних карток. Окрім того ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права та інформуємо про це на сторінках нашого ресурсу.

Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 338,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua