Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ціна: від 5000 грн.

В сучасному бізнесі ліквідація підприємства не завжди є закінченням підприємницької діяльності, часто це один з її організаційних елементів.

Ліквідовувати можуть проблемні підприємства, з боргами, з податковими негараздами тощо. Також ліквідовують підприємства, де можуть виникнути проблеми зі звітністю.

Бізнес-реєстратор може провести ліквідацію підприємства різними шляхами. Це ліквідація в загальному порядку, ліквідація шляхом викупу (за 1-2 дні), ліквідація через банкрутство.

Окрім того ліквідовуються також фізичні особи – підприємці. Важливо зазначити, що вони можуть ліквідовуватись лише в загальному порядку або в процедурі банкрутства.

Цей шлях і є ліквідацією у законодавчому розумінні цього слова. Вона проводиться за рішенням учасників (акціонерів) підприємства. Цим рішенням призначається ліквідаційна комісія, яка і проводить всі дії по ліквідації.

Орієнтовний строк всієї процедури від 3-х місяців. Тривалість ліквідації  в більшості залежить від часу проведення перевірок податковою та Пенсійним фондом.

Загальні процеси проведення ліквідації відповідно до законодавства прописані в Господарському та Цивільному кодексах України.

Бізнес-реєстратор проводить всю процедуру ліквідації юридичної особи або фізичної особи – підприємця починаючи від підготовки рішення про ліквідацію і закінчуючи внесенням відповідного запису про припинення до ЄДРПОУ.

Окрім того ми можемо надавати консультації та готувати необхідні документи при потребі, якщо процедура проводиться клієнтом самостійно. В цьому випадку вартість консультацій та підготовки документів обговорюється окремо.

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua