Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ціна: від 700 грн.

Бізнес-реєстратор надає послуги юридичним особам по відкриттю та закриттю відокремленого підрозділу.

Відокремлений підрозділ - це філія, інший підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням та виробляє продукцію, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або представництво, що здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.

Відокремлений підрозділ може створюватись у формі філії або представництва. Представництво не виконує функцій основного підприємства, а тільки представляє його інтереси в окремій місцевості. Філія ж виконує частину функцій основного підприємства, але на іншій території, ніж саме підприємство.

Для створення відокремленого підрозділу необхідне відповідне рішення загальних зборів учасників (акціонерів) товариства. Таке рішення викладається у формі протоколу.

Відокремлений підрозділ діє на основі положення про такий підрозділ. Вказане положення може затверджуватись також загальними зборами або директором, якщо відповідні повноваження будуть надані загальними зборами.

Також необхідно призначити керівника відокремленого підрозділу, який діє на підставі довіреності, що видається керівником підприємства.

Після цього необхідно подати до державного реєстратора за місцезнаходженням юридичної особи документи для включення відомостей про відокремлений підрозділ.

Щодо ведення обліку та постановки на облік в податкових органах потрібно зазначити наступне. Відокремлений підрозділ може самостійно вести баланс та формувати звітність і, відповідно, перебувати на обліку в податкових органах, або ж юридична особа може перейти на сплату консолідованого податку і самостійно вести облік всієї діяльності, включаючи відокремлені підрозділи, проте в такому випадку частину податків основне підприємство зобов’язане сплачувати за місцезнаходженням такого підрозділу.

З урахуванням вказаного відбувається постановка на облік в податкових органах за місцезнаходженням відокремленого підрозділу.

Окрім того відокремлений підрозділ може мати власну печатку.

Для закриття відокремленого підрозділу також необхідне відповідне рішення загальних зборів учасників (акціонерів) підприємства у вигляді протоколу.

Після цього подаються необхідні документи до державного реєстратора для виключення відомостей про відокремлений підрозділ з Єдиного державного реєстру.

Потім проводиться зняття з обліку відокремленого підрозділу в податкових органах.

При відкриті або закритті відокремленого підрозділу Бізнес-реєстратор виконує наступні роботи:

  • проводить консультації щодо оптимального варіанту створення відокремленого підрозділу, його обліку тощо;
  • здійснює підготовку необхідних документів для відкриття або закриття відокремленого підрозділу (положення, протоколи, рішення, картки тощо);
  • проводить включення/виключення відомостей про відокремлений підрозділ у державного реєстратор;
  • ставить на облік/знімає з обліку відокремлений підрозділ в податкових органах;
  • виготовлює печатку (за необхідності).

Для початку роботи по відкриттю або закриттю відокремленого підрозділу необхідно зв’язатись з нами і наші фахівці нададуть Вам необхідну інформацію.

Строк відкриття відокремленого підрозділу складає від 5 робочих днів. Процедура закриття може тривати довше.

Вартість послуг орієнтовно 700 грн., проте може змінюватись в кожному окремому випадку.

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua