Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Як ми повідомляли раніше, 28 квітня 2020 року набув чинності Закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Вказаним законом серед іншого було внесено деякі зміни до порядку реєстрації підприємців.

Зокрема, відповідно до перехідних положень вищезазначеного закону встановлено, що юридичні особи, які були зареєстровані до 28.04.2020 р. зобов’язані подати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом трьох місяців після затвердження форми та змісту структури власності.

Попередньо структура власності мала бути затверджена до 28 липня 2020 року, однак на даний час її поки немає.

Як повідомляє Урядовий портал, Мінфін спільно з іншими профільними міністерствами наприкінці липня провів робочу нараду з даного питання. Повідомляється також, що проект наказу буде оприлюднено найближчим часом. Відповідно в близькому майбутньому варто чекати затвердження структури власності.

З цього часу розпочнеться тримісячний строк для подачі відповідної інформації державним реєстраторам. Протягом цього часу реєстраційний збір за таку дію справлятися не буде, якщо одночасно не будуть вноситися інші зміни.

Варто також наголосити, що за порушення зазначених вимог передбачені дуже суттєві штрафи для директорів підприємств – від 17 000 грн. до 51 000 грн.

Серед іншого наша компанія буде надавати послуги по подачі відомостей про бенефіціарів та структури власності. Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись за контактами, вказаними на сайті.

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua