Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ціна: від 6000 грн. Строк: 1-2 дні

Якщо підприємство проблемне, має борги, то його ліквідація в загальному порядку може стати проблемною або навіть практично неможливою. Для того, щоб позбутися проблем з таким підприємством, ми радимо вдатись до ліквідації шляхом викупу.

В такій процедурі проводиться ліквідація підприємства з боргами перед контрагентами та бюджетом, з податковими та фінансовими проблемами, недоліками зі звітністю та обліком тощо.

В класичному розумінні це не ліквідація, а продаж підприємства. Подібна форма ліквідації набула поширення останнім часом. Її суть зводиться до зміни учасників підприємства, директора та адреси. Всі процедури проводяться за декілька робочих днів і надалі засновники можуть не турбуватись про старе товариство.

Витрати, пов’язані з проведенням такої процедури, зазвичай є мізерними порівняно з можливими фінансовими санкціями та зобов’язаннями по сплаті боргів.

Відразу зазначимо, що такий варіант підходить для компаній, які не мають основних активів. Якщо Ваше підприємство має на балансі нерухомість, автомобілі тощо, їх потрібно вивести. Ми допоможемо це зробити швидко з мінімальними фінансовими затратами і з гарантією законності операцій. Після цього вже можна буде проводити ліквідацію.

Бізнес-реєстратор здійснює ліквідацію підприємств шляхом викупу по всій Україні. Процедура може бути проведена незалежно від наявності податкових боргів, боргів перед контрагентами, фінансових перевірок тощо.

Ми підготуємо всі необхідні документи та проведемо реєстрацію в найкоротші строки і Ви забудете про проблемну компанію.

Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua