Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Часто виникає ситуація, коли бізнес згортають, а партнери розходяться, і часто зовсім не друзями. Старе підприємство просто залишають плисти за течією без ведення діяльності та подачі звітності. Причин для того може бути багато: хтось з учасників виїхав за кордон, захворів, неприязні відносини між колишніми бізнес-партнерами тощо.

До недавнього часу, якщо один із учасників, який не мав вирішального контролю над товариством, хотів вийти зі складу Товариства, то без участі інших учасників це було дуже складно. А виключити себе з переліку учасників в ЄДР – практично неможливо. Причина була досить проста – без відповідного рішення загальних зборів учасників вносити подібні зміни в ЄДР не можна.

Можна було формально оформити договір про передачу корпоративних прав або надіслати заяву про вихід, однак без підписаного протоколу загальних зборів, статуту та довіреності від директора проведення реєстраційних дій було неможливим. А часто необхідним було саме виключення інформації з реєстру.

Однак з прийняттям Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» ситуація змінилась.

Тепер же, для проведення реєстрації зміни складу учасників не потрібно рішення загальних зборів. Реєстратору достатньо подати документ про передачу частки (акт прийому-передачі), заповнену реєстраційну картку та сплатити реєстраційний збір і склад учасників товариства буде змінено.

Відповідно до Закону передбачено, що учасник товариства має право відчужити свою частку (частину частки) у статутному капіталі товариства оплатно або безоплатно іншим учасникам товариства або третім особам.

Для дотримання формальних процедур потрібно направити відповідні повідомлення іншим учасникам щодо наміру відчуження частки за 30 днів.

І після дотримання формальних процедур можливо без участі інших учасників внести зміни до складу товариства в ЄДР.

Якщо потрібна більш детальна консультація, ми з радістю допоможемо.

Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua