Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Карантин, пов'язаний з поширенням хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, було вчергове продовжено до 11 травня 2020 року. Однак ніхто не може прогнозувати, чи буде ця дата остаточною. Окрім того, цілком імовірно, що і після закінчення суворого карантину, ряд обмежувальних заходів продовжать свою дію.

У зв’язку із цим, проведення дій по державній реєстрації підприємців та корпоративних змін суттєво ускладнилось. Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) на час карантинних заходів прийом громадян не здійснюють, а відповідно подати будь-які документи можна лише в електронному вигляді або поштою.

Проте право проводити реєстраційні дії мають не лише державні реєстратори місцевих органів влади, а і нотаріуси. Зрозуміло, що багато з них також припинили роботу до закінчення обмежувальних заходів, проте частина виконує певні дії з урахуванням відповідних обмежень.

Наша компанія співпрацює з такими реєстраторами і нотаріусами. Відповідно можемо забезпечити проведення реєстрації ТОВ, ФОП або проведення корпоративних змін під час карантину. Зрозуміло, що більшість дій виконуються дистанційно та з дотриманням передбачених заходів безпеки.

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua