Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Як ми вже повідомляли, з 17 червня 2018 року набирає чинності новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Цим законом передбачено ряд змін щодо створення та діяльності товариств.

Як наслідок з моменту вступу в силу нововведень норми діючих статутів товариств стають неактуальними.

Законодавцем встановлено перехідний період тривалістю один рік, протягом якого норми старих статутів будуть діяти до внесення відповідних змін.

Також передбачено, що товариства звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту у зв’язку з приведенням його у відповідність з новим законом. Проте така пільга буде діяти лише протягом року з дати набрання чинності законом, тобто до 17 червня 2019 року.

Якщо ж статут не буде приведений у відповідність до цієї дати, то в подальшому необхідно буде сплачувати адміністративний збір (а це близько 500 грн.). Окрім того статут товариства буде нелегітимним.

Таким чином, радимо товариствам привести свої установчі документи у відповідність до нового закону протягом року, тобто до 17 червня 2019 р.

Нами було розроблено проекти установчих документів у повній відповідності до нового закону. Також наші юристи нададуть детальні консультації та підготують статут у відповідності до потреб кожного клієнта.

Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua