Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Введення жорсткого карантину, покликаного запобігти поширенню COVID-19, викликало зміни не лише епідеміологічної ситуації, а і економічного стану в Україні.

Більшість підприємців змушені були зупинити діяльність повністю або частково. Бізнесова активність суттєво впала, що викликало збитки майже для всіх галузей економіки. Деякі, наприклад, туристична, повністю зупинились і повноцінне поновлення їх активності найближчим майбутнім не передбачається.

При цьому від сплати орендної плати, різноманітних податків та зборів більшість підприємців звільнені не були. Незначні пільги, введені Верховною Радою, ситуації кардинально не змінюють.

В таких умовах значна кількість людей бізнесу вимушені реорганізовувати або закривати підприємства.

Процедура ліквідації підприємства досить складна та потребує спеціальних знань і досвіду. Також потрібно враховувати, що нещодавно відбулись зміни в сфері державної реєстрації, які дещо ускладнили проведення процедури корпоративних змін.

Наша юридична компанія вже багато років працює в сфері корпоративного права та допомагає своїм клієнтам провести процедури виходу з бізнесу якомога простіше. Ми надаємо послуги по припиненню ФОП, ліквідації підприємств, в тому числі і оперативній (протягом декількох днів). Також допомагаємо у випадку банкрутства підприємства.

Хоча обмежувальні заходи ще повністю не зняті, ми маємо можливість провести всі процедури припинення підприємства, не чекаючи закінчення карантину. Для більш детальної консультації, звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua