Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

З 2 листопада 2019 року набули чинності чергові законодавчі зміни у сфері державної реєстрації бізнесу. Здебільшого вони не є кардинальними, однак їх потрібно враховувати при підготовці певних корпоративних змін та їх реєстрації.

Зміни стосуються, зокрема, порядку зміни складу учасників товариств з обмеженою або додатковою відповідальністю. До цього часу при переході частки в статутному капіталі ТОВ від одного учасника до іншого вони повинні були підписати акт прийому-передачі частки (її частини). При цьому підписи на такому акті мали бути нотаріально посвідчені. Тепер же окрім нотаріального посвідчення підписів, сам акт прийому-передачі має бути надрукований на спеціальному нотаріальному бланку.

Безперечно подібна зміна суттєво зменшить можливості для підробки документу про передачу частки, оскільки посвідчувальний напис нотаріуса та печатка вже давно та легко підроблялись. Однак це скоріше за все підвищить вартість відповідних послуг нотаріусів.

Також є ряд інших змін та нововведень, зокрема щодо модельного статуту. Детально з усіма нововведеннями можна ознайомитись безпосередньо в Законі «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua