Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.


Часто до нас звертаються іноземні громадяни з запитами щодо створення та реєстрації товариства, засновником та директором якого буде іноземець. У зв’язку з цим пояснюємо всі нюанси та процедуру.

Детальніше...


Нещодавно Державною фіскальною службою України в рамках експерименту запроваджено перелік новітніх програмних та програмно-технічних засобів для реєстрації розрахункових операцій.

Що саме це означає та як може спростити життя підприємцям – коротко опишемо.

Детальніше...


Залишилось не так багато часу до закінчення відведеного законом строку для приведення статутів діючих ТОВ у відповідність до вимог закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Детальніше...


Після 17 червня 2019 року статути Товариств, які не привели їх у відповідність, втрачають свою силу в частині, що суперечить новому закону. До закінчення встановленого законом строку залишилось менше 3-х місяців.

Детальніше...


До затвердження  нової редакції модельного статуту ТОВ, який буде відповідати зміненому законодавству, можна зареєструвати новостворене товариство лише на підставі статуту, затвердженого учасниками.

Детальніше...


Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua