Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.


Юридичні особи, які були зареєстровані до 28.04.2020 р. зобов’язані подати державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом трьох місяців після затвердження форми та змісту структури власності.

Детальніше...


Міністерство юстиції України планує тимчасово призупинити проведення будь-яких реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців для впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР.

Детальніше...


З 1 червня 2020 року починають діяти нові форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, ФОПів та громадських формувань. 

Детальніше...


Ми надаємо послуги по припиненню ФОП, ліквідації підприємств, в тому числі і оперативній (протягом декількох днів). Також допомагаємо у випадку банкрутства підприємства.

Детальніше...


З 28 квітня 2020 року набувають чинності зміни до законодавства, які стосуються також сфери державної реєстрації підприємств та діяльності вже існуючих суб’єктів господарювання. Мова піде про надання інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи та її щорічне підтвердження.

Детальніше...


БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua