Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.Часто клієнти задають запитання, яку ж групу єдиного податку (спрощеної системи) їм обрати при реєстрації ФОП. А також чи варто обирати спрощену систему. У зв’язку з цим надаємо роз’яснення, які групи є, які є обмеження, а також чим варто керуватись при визначенні оптимальної системи оподаткування.

Детальніше...Уже більше п’яти років в Україні є можливість вести діяльність підприємств на підставі модельного статуту. Незважаючи на це, питання щодо застосування модельного статуту не зникають.

Детальніше...Як відомо, ще в 2015 році було прийнято зміни до Податкового кодексу України, що стосуються неприбуткових організацій. Відповідно до вказаних змін було визначено, що всі діючі неприбуткові організації зобов’язані привести свої статутні документи у відповідність до 1 січня 2017 року.

Детальніше...Бізнес-реєстратор пропонує нову послугу по продажу фірми з охоронною ліцензією.

Детальніше...Бізнес-реєстратор знижує вартість припинення ФОП до 600 грн.

У зв’язку з введенням з 1 січня цього року обов’язкової сплати єдиного соціального внеску (704 грн.) значна кількість ФОПів зіткнулись з необхідністю терміново припиняти діяльність.

Детальніше...


Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua