Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.


Ми надаємо послуги по припиненню ФОП, ліквідації підприємств, в тому числі і оперативній (протягом декількох днів). Також допомагаємо у випадку банкрутства підприємства.

Детальніше...


З 28 квітня 2020 року набувають чинності зміни до законодавства, які стосуються також сфери державної реєстрації підприємств та діяльності вже існуючих суб’єктів господарювання. Мова піде про надання інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи та її щорічне підтвердження.

Детальніше...


Чи можна провести реєстрацію ТОВ, ФОП або змінити інформацію про підприємство, змінити статут під час карантину і як це зробити.

Детальніше...


У 2020 році були внесені зміни до форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб та ФОП.

Детальніше...


На 1 січня 2020 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 2 102 грн. Виходячи з цього  наведені розміри плати за найбільш поширені реєстраційні дії.

Детальніше...


БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua