Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.Як вже повідомлялось з 17 червня 2018 року набув чинності новий  Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». І серед змін що стосуються діяльності ТОВки, були також прийняті зміни до закону Про державну реєстрацію.

Детальніше...Як ми вже повідомляли, з 17 червня 2018 року набирає чинності новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Цим законом передбачено ряд змін щодо створення та діяльності товариств.

Детальніше...Діючим товариствам варто привести свої статути у відповідність до вимог нового закону до 17 червня 2019 року.

Детальніше...Як захитити інтереси підприємства при проведенні перевірки Держпраці? Коли можна не допустити інспекторів праці на підприємство та інші питання.

Детальніше...У зв’язку з прийняттям Бюджету на 2018 рік, було змінено розмір мінімальної зарплати, встановленої з 1 січня 2018 року.

Виходячи з цього, починаючи з нового року будуть змінені розміри податків та зборів, що сплачують фізичні особи – підприємці.

Детальніше...


Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua