Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.


Дуже часто нам задають різноманітні запитання щодо місця реєстрації ФОП (фізичної особи  підприємця), місця провадження діяльності, куди можна звернутись тощо. В даному матеріалі ми надамо відповіді на найпоширеніші запитання.

Детальніше...


Повідомляємо, що з початку 2019 року зазнали деяких змін форми реєстраційних заяв, що подаються для реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Зміни набули чинності на початку січня 2019 року.

Детальніше...


Нещодавно були введені в дію зміни законодавства, що стосуються посилення відповідальності для боржників по платежах. Деякі зміни торкнулись також питань проведення реєстрації юридичних осіб.

Детальніше...


Розмір податків та обов’язкових платежів для підприємців залежить від мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, встановленого бюджетом на відповідний період.

Детальніше...


Всім, хто бажає розпочати або відновити підприємницьку діяльність, нагадуємо алгоритм дій для реєстрації ФОП.

Детальніше...


Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua