Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.


Для проведення реєстрації зміни складу учасників не потрібно рішення загальних зборів. Реєстратору достатньо подати документ про передачу частки.

Детальніше...


З 24 вересня 2018 року будуть змінені деякі форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб та ФОП. Нові форми затверджені Наказом Міністрества юстиції України № 2824/5 від 29.08.2018 р.

Детальніше...


Усім відомо, що порушення, зловживання та спори в сфері державної реєстрації для України зовсім не рідкість. Це стосується як державної реєстрації нерухомості (права власності, обтяження тощо), так і реєстрації підприємств (юридичних осіб та ФОПів).

Детальніше...


Як вже повідомлялось з 17 червня 2018 року набув чинності новий  Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». І серед змін що стосуються діяльності ТОВки, були також прийняті зміни до закону Про державну реєстрацію.

Детальніше...


Як ми вже повідомляли, з 17 червня 2018 року набирає чинності новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Цим законом передбачено ряд змін щодо створення та діяльності товариств.

Детальніше...


Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua