Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.


Діючі товариства мають вибір: змінювати статут відповідно до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» або ж відмовитись від власного статуту та перевести діяльність ТОВ на модельний статут.

Детальніше...


Наша компанія продовжує надавати послуги по підготовці нової редакції статуту товариств та її реєстрації.

Детальніше...


Вже більше як місяць назад набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України про затвердження нового модельного статуту, який розроблений у відповідності до вимог закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Детальніше...


Часто до нас звертаються іноземні громадяни з запитами щодо створення та реєстрації товариства, засновником та директором якого буде іноземець. У зв’язку з цим пояснюємо всі нюанси та процедуру.

Детальніше...


Нещодавно Державною фіскальною службою України в рамках експерименту запроваджено перелік новітніх програмних та програмно-технічних засобів для реєстрації розрахункових операцій.

Що саме це означає та як може спростити життя підприємцям – коротко опишемо.

Детальніше...


Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua