Реєстрація ТОВ 700 грн.

Консультації. Документи. 7 днів.
Детальніше...

Реєстрація СПД (ФОП) 400 грн.

З урахуванням реєстраційних платежів.
Детальніше...

Фірми з ПДВ. 3000 грн.

Чисті. Без діяльності.
Детальніше...

Ми постійно слідкуємо за законодавчими змінами в сфері корпоративного права. В даному розділі нашого ресурсу Ви маєте можливість ознайомитись з цими змінами та нашими коментарями з цього питання.

Окрім того в розділі публікуються наші аналітичні матеріали стосовно останніх законодавчих змін, тенденцій практики застосування законодавчих положень та проблем реалізації норм права.Як захитити інтереси підприємства при проведенні перевірки Держпраці? Коли можна не допустити інспекторів праці на підприємство та інші питання.

Детальніше...У зв’язку з прийняттям Бюджету на 2018 рік, було змінено розмір мінімальної зарплати, встановленої з 1 січня 2018 року.

Виходячи з цього, починаючи з нового року будуть змінені розміри податків та зборів, що сплачують фізичні особи – підприємці.

Детальніше...Податкова служба продовжує практикувати тиск на бізнес. Новий спосіб – відмова в реєстрації податкових накладних платникам ПДВ. Як зареєструвати податкову накладну, якщо податкова дала відмову?

Детальніше...Часто клієнти задають запитання, яку ж групу єдиного податку (спрощеної системи) їм обрати при реєстрації ФОП. А також чи варто обирати спрощену систему. У зв’язку з цим надаємо роз’яснення, які групи є, які є обмеження, а також чим варто керуватись при визначенні оптимальної системи оподаткування.

Детальніше...Уже більше п’яти років в Україні є можливість вести діяльність підприємств на підставі модельного статуту. Незважаючи на це, питання щодо застосування модельного статуту не зникають.

Детальніше...


Реєстрація ТОВ, СПД, ліквідація підприємства - Київ, Чернігів, Біла Церква
БІЗНЕС РЕЄСТРАТОР від ЮК «Санкам»
просп. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 93, офіс 752,
03127, Київ
Телефон: +380 44 232-87-15,
Факс: +380 44 450−98−12,
E-mail: corporate@law-sankam.com.ua